Karnawał w ośrodku ADA w Filipowicach

Do karnawałowej zabawy, którą zorganizowała w sobotni wieczór (11-02-2017) Akademia dla Aktywnych w Filipowicach, przyjęły zaproszenie Akademie dla Aktywnych ze Stróż z panią prezes Stowarzyszenia „Pod Bocianim Gniazdem” Ewą Krakowską oraz ze Słonej z opiekunem Panią Małgorzatą Nowak.

Swoją obecnością zaszczycili również: Kierownik ośrodków Akademii dla Aktywnych Pani Ewa Jóźwiak, Dyrektor ZSPiP w Filipowicach Pani Iwona Gurgul, Prezes Gminnej OSP Pan Tomasz Damian oraz Prezes OSP Filipowice Pan Tadeusz Martyka. Po krótkim, oficjalnym powitaniu zgromadzonych gości, przyszedł czas na oczekiwaną biesiadę; wspólny posiłek i zabawę na parkiecie.

Charakter spotkania podkreślał odświętny wystrój sali gimnastycznej ZSPiP, gdzie odbyła się impreza. Na stołach apetyty budziły: sałatki, ciasta, ciasteczka i danie gorące- dzieło członkiń akademii z Filipowic, oraz pyszne pączki, które własnoręcznie wykonali członkowie Akademii ze Stróż. DJ zachęcał tancerzy sprzyjającymi przebojami różnych lat. „Chusteczka haftowana” i „Pociąg” zgromadziły na parkiecie nawet najbardziej zdystansowanych gości. Nie zabrakło też biesiadnego śpiewu przy akompaniamencie akordeonu i gitary. Przygrywali: Pan Marek Mróz i Pani Małgorzata Nowak.

Sobotnia impreza była doskonałą okazją do prowadzenia towarzyskiej wymiany poglądów i spostrzeżeń, a więc szeroko rozumianej integracji członków Akademii. Seniorzy po raz kolejny udowodnili, że wiek nie jest żadną przeszkodą dla tych, którzy lubią i potrafią dobrze się bawić.

Pragnę podziękować członkom Akademii dla Aktywnych z Filipowic za pomoc w przygotowaniu spotkania; Oli Mróz i Karolinie Włodarz za pomoc w obsłudze. Wszystkim Seniorom życzę pogodnego nastroju; zdrowia, pomyślności, jak najmniej zmartwień i wielu jeszcze takich spotkań.

Urszula Mróz – wychowawca ADA w Filipowicach

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.