Warsztaty w Stróżach

Jak nie dać się oszukać kupując napoje? Czy wybrać jogurt naturalny czy owocowy? Na co zwracać uwagę podczas zakupów? Odpowiedzi na te i inne pytania mogli usłyszeć uczestnicy warsztatów kulinarno –żywieniowych organizowanych w ramach programu żywnościowego realizowanego przez Stowarzyszenie BEZ BARIER we współpracy z Bankiem Żywności w Krakowie. Warsztaty prowadzone były w stróskiej remizie, gdzie przyjęło nas ciepło Stowarzyszenie pod Bocianim Gniazdem z prezes Panią Ewą Krakowską, która służyła wsparciem podczas prowadzenia warsztatów.


Oprócz wykładu teoretycznego uczestnicy gotowali wspólnie kilka potraw: zapiekankę z ziemniaków , kapusty i kiełbasy, zupę krem z białych warzyw, jajka faszerowane, sałatkę z soczewicy a na deser tartę czekoladową.


Warsztaty prowadzone były w dniu 30 marca 2017. Chętnych było sporo, dlatego zdecydowaliśmy się na podział i organizację szkolenia dla dwóch grup. Prowadzącym była pani dietetyk Marta Lutak. Dziękujemy wszystkim za pomoc przy organizacji warsztatów.

O warsztatach można przeczytać i zobaczyć więcej zdjęć również na naszym FB:  https://www.facebook.com/pg/StowarzyszenieBezBarier/photos/?tab=album&album_id=1271676459535319

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.