Akcja żywnościowa !!

Do 600 osób skierowana była kolejna transza żywności zorganizowana przez Stowarzyszenie Bez Barier. Transport 8,5 ton żywności w skład którego wchodziły takie produkty jak: mleko, szynka, Kabanosy, fasolka, marchewka z groszkiem, olej, buraczki, powidła śliwkowe, ryż oraz ser żółty trafił do mieszkańców gminy Zakliczyn.

Akcję prowadziliśmy w dniach od 7.03. do 22.03.2018 dzięki współpracy z firmą Tar Groch z Filipowic, która przetransportowała żywność z krakowskiego Banku Żywności do Zakliczyna. Akcji patronuje również Gmina Zakliczyn, która dofinansowuje realizację programu.

Zespół 18 wolontariuszy wraz z personelem Ośrodka Zdrowia w Zakliczynie oraz kilka zastępów ochotników strażaków z gminy Zakliczyn przeniosło kilka ton żywność z auta do magazynu. W kolejnych dniach wolontariusze przygotowywali paczki żywnościowe dla rodzin, które przekazywane były (nieodpłatnie) z magazynu w ośrodku zdrowia przy ul. Tarnowskiej 2 w Zakliczynie.

Pomoc otrzymały rodziny zakwalifikowane przez GOPS w Zakliczynie. Dziękujemy Wam drodzy Partnerzy, Wolontariusze i strażacy, że zawsze można na Was polegać!

Do programu pomocy żywnościowej można się zgłosić poprzez Punkt Integracji Społecznej prowadzony przez SPON BEZ BARIER tel. 14/66-53-999

Kolejną pomoc planujemy w maju.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.