Razem możemy więcej!!

Pomagamy Kamilowi w walce z chorobą. Niedawno wspólnie z Wolontariuszami, przyjaciółmi i mamą Kamila zebrano podczas zbiórek kwotę 3.307,90 zł.

Zbiórki prowadzone były podczas koncertu w Europejskim Centrum Muzyki w dniu 12 czerwca oraz podczas festynu w Łoniowej.

Dziękujemy wszystkim wpłacającym do skarbonek. 
Cała kwota zostanie przeznaczona na leczenie Kamila.

Przed nami kolejne wielkie przedsięwzięcie -koncert charytatywny w dniu 1 lipca organizowany przez rodzinę Kamila, Marcina oraz organizacje z gm. Zakliczyn. Łączymy siły -bo razem można jeszcze więcej!

Pomagamy dla Kamila

Pomagamy Kamilowi w walce z chorobą. Niedawno wspólnie z Wolontariuszami, przyjaciółmi i mamą Kamila zebrano podczas zbiórek kwotę 3.307,90 zł. Zbiórki prowadzone były podczas koncertu w Europejskim Centrum Muzyki w dniu 12 czerwca oraz podczas festynu w Łoniowej. Dziękujemy wszystkim wpłacającym do skarbonek. Cała kwota zostanie przeznaczona na leczenie Kamila. Przed nami kolejne wielkie przedsięwzięcie -koncert charytatywny w dniu 1 lipca organizowany przez rodzinę Kamila, Marcina oraz organizacje z gm. Zakliczyn. Łączymy siły -bo razem można jeszcze więcej!

Opublikowany przez BEZ BARIER Środa, 27 czerwca 2018

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.