Wspólny sukces !! Wielka poMOC ;)

BRAWO ZAKLICZYN!!!!! Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w jakikolwiek sposób, aby wesprzeć zbiórkę środków na leczenie siedemnastoletniego Kamila Kasprzyka z gm. Zakliczyn chorego na ostrą białaczkę limfoblastyczną.

W niedzielę 1.07.2018 na zakliczyńskim Orliku odbył się koncert charytatywny dla Kamila. Choć pogoda pozostawiała wiele do życzenia, to odczuć można było, że w powietrzu unosi się atmosfera przepełniona solidarnością, wielkim dobrem i otwarciem serc. Uczestnicy koncertu nie zawiedli, chętnie wspierali zbiórkę poprzez zakup przedmiotów na kiermaszu, zabawie fantowej, czy wrzucając do skarbonek.

To dzięki wielkiej eksplozji dobra udało się zebrać ponad 103 tys zł.

Dziękuję wszystkim mieszkańcom Gmina Zakliczyn sąsiednich gmin, miast polskich i zza granicy za wielkie, otwarte serca   
Odzew jest wielki, bo walczymy o zdrowie i życie Kamila.

W organizację koncertu włączyła się przede wszystkim rodzina i przyjaciele Kamila Kasprzyka, mieszkańcy Faściszowej, Siemiechowa organizując kiermasz stoiska charytatywne a także lawina Darczyńców, którzy podarowali i kupowali cenne i bezcenne rzeczy wspierając w ten sposób akcję pomocy dla Kamila.

Dziękujemy Wolontariuszom ZCK, Fundacji Mak oraz Bez Barier.

Ale to nie koniec, działamy dalej by zebrać kolejne środki na pomoc dla Kamila.

Kamil jesteśmy z Tobą, cała gmina – na pewno się uda! Razem mamy wielką PoMOC

Nadal potrzeba funduszy. Niebawem rusza akcja Allegro Charytatywnie. Więcej na stronie https://www.facebook.com/pomagamykamilowiwalczyc/Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.