Na Fasoli dla Basi i Kamila. 🌱🍃🍀

Wraz z rodziną niepełnosprawnej Basi Hebdy z Gwoźdźca i Kamila Kasprzyka zapraszamy w niedzielę w dniu 3.09.2018 do Zakliczyna na ŚWIĘTO FASOLI na Orliku ul. Kamieniec. Podczas imprezy zbieramy środki dla naszych podopiecznych.

Charytatywny stragan dla Basi zaprasza już od godz. 11.00. Cena cegiełki to tylko 10 zł.

Wolontariusze Bez Barier również będą zbierać do skarbonek.

Przeprowadzona będzie również zabawa fantowa na scenie ok. godz. 16 -stej i ok 17.30. Wśród fantów na scenie ręcznie robione: zegar, skrzypce, smok origami, obraz, szachy rodem z Egiptu oraz fotel na biegunach.

Ale to nie wszystko. Dla Kamila będzie również zabawa fantowa na scenie z bonem na suknię ślubną z salonu Mona Lize, piłką reprezentacji polskich siatkarzy wraz z autografami.

Do akcji włącza się również Burmistrz Gminy Zakliczyn p. Dawid Chrobak, który przygotował niespodzianki.

Przed finałowym koncertem przed godz. 20 -stą przeprowadzone zostanie losowanie nagród dla wszystkich którzy uczestniczyli w zabawie fantowej na straganie i zakupili cegiełkę dla Basi.

Zbiórka publiczna prowadzona jest pod nr 2016/OR/2018.

Całkowity dochód z akcji przeznaczony będzie na zakup specjalnej pościeli antyodleżynowej dla dziewczynki DINA SLEEP firmy VIGO Koszt pościeli to kwota ponad 6 tys złotych. Potrzebne jest jeszcze łóżko do masażu.
Dla Kamila na kosztowne leczenie białaczki limfoblastycznej lekiem Blinatumomab.

Zapraszamy do zabawy i pomagania!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.