Kuchnia Plus

Stowarzyszenie Bez Barier uzyskało grant w ramach projektu Małopolski Ośrodek Wparcia Ekonomii Społecznej  na poszerzenie oferty wynajmu pomieszczeń w nowo wyremontowanym budynku stowarzyszenia przy ul. Spokojnej 1. Projekt polegał na wzmocnieniu ekonomizacji i testowaniu możliwości zarobkowania naszej organizacji w zakresie wynajmu pomieszczeń w nowo wyremontowanym budynku.

W ramach realizacji projektu zakupiono  sprzęty  AGD: kuchenkę gazową wraz z piekarnikiem do zabudowy, zmywarkę do naczyń, zlewozmywak wraz z baterią, lodówkę oraz meble na wymiar wraz ze stołem.

 

 

 

 

 

 

W ramach inicjatywy przeprowadzono spotkanie warsztatowe – kulinarne, podczas którego testowaliśmy możliwości dalszej ekonomizacji naszej organizacji.

Inicjatywa realizowana była od września  do grudnia 2018 roku. Wartość grantu 10 tys. zł.

 

 

 

 

 

Projekt realizowany jest przez Operatora Programu Grantowego – Fundację Mila w ramach Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej , realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.