Dzień Mamy 2005-2013

26 maja 2013 – Wspólnie ze szkołą i przedszkolem w Filipowicach, strażakami i świetlicą ZCK w Filipowicach zorganizowaliśmy Piknik Rodzinny. Wśród gości obecni byli burmistrz Zakliczyna – Jerzy Soska, dyrektor ZCK – Kazimierz Dudzik, prezes SPON BEZ BARIER – Jerzy Woźniak.

25 maja 2012 – Dla mam dzieci tańczyły i śpiewały. Był też wspólny posiłek. A tu są zdjęcia ZDJĘCIA

25 maja 2011 r. Dzień Matki jest obchodzony w prawie wszystkich krajach świata, ale w różnych terminach. W naszym kraju mamy świętują 26 maja. W wigilię tego święta, tj. 25 maja, wychowankowie z Placówek Wsparcia Dziennego w Paleśnicy i Zakliczynie, Ośrodka Pobytu Dziennego dla Dzieci Niepełnosprawnych we Wróblowicach wraz z matkami uroczyście obchodzili Dzień Matki. Spotkanie odbyło się w świetlicy Zespołu Szkół Podstawowej i Gimnazjum w Zakliczynie, a poprowadziła je Iwona Gurgul – kierownik placówek prowadzonych przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym ,,Bez Barier” w Zakliczynie.
Na ten uroczysty dzień dzieci gorliwie przygotowały dla swoich mam część artystyczną, a także własnoręcznie wykonały upominki – papierowe kwiaty. Mamy były zachwycone występami swoich pociech. Po poczęstunku dzieci zostały zaproszone na Zieloną Świetlicę, gdzie brały udział w różnych grach i zabawach. Oczywiście mamy również dołączyły do wspólnej zabawy – FOTKI

26 maja 2010 – uroczyście obchodzimy Dzień Matki – FOTKI

27 maja 2009Dzień Mamy – Zakliczyn, Ratusz – FOTKI

21 maja 2008 – DZIEŃ MAMY – spotkanie, poczęstunek i zabawa wraz z rodzicami we Wróblowicach FOTKI

30 maja 2007 – Życzenia dla naszych mam – zobacz ZDJĘCIA

27 maja 2007„Dla Ciebie, Mamo…”  taki tytuł nosiło 48 tarnowskie spotkanie z cyklu: „Na Skrzydłach po Drabinie”. Było ono dedykowane wszystkim tarnowskim Matkom za to, że po prostu są. Na tarnowskim Rynku wiersze Marii Rozpędy, Anny Kareckiej i Kazimierza Karwata czytali sami autorzy oraz artystka Barbara Bożek-Czekańska i Poseł na Sejm RP Urszula Augustyn.
Dla mam wystąpił ponadto kwartet smyczkowy uczniów z Zespołu Szkół Muzycznych im. I.J. Paderewskiego i dzieci z zakliczyńskiego Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Bez Barier”. Nad artystycznym poziomem prezentowanych etiud taneczno-muzycznych czuwały wychowawczynie dzieci Iwona Gurgul i Halina Pyrek.
Gościem specjalnym spotkania był Prezydent Miasta Tarnowa Ryszard Ścigała oraz Sekretarz Urzędu Miejskiego z Zakliczyna Janusz Krzyżak. Zobacz ZDJĘCIA

30 maja 2006 – Dzień Mamy – przedstawienie literacko-muzyczno-taneczne oraz poczęstunek dla rodziców ZDJĘCIA


25 maja 2005
– Dzień Mamy w SPON Bez Barier