Miesięczne archiwum: styczeń 2018

Wojownik z Janowic !

Kuba Armatys z Janowic jest Wielkim Wojownikiem, który dzielnie walczy z chorobą. Kuba Pozdrawia ze szpitala w Warszawie, gdzie pobiera kolejną dawkę płynnych medykamentów.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Wojownik z Janowic ! została wyłączona

Warsztaty kulinarne w Stróżach.

To, że miejscowość Stróże są kulinarnie mocne wiadomo nie od dziś. Panie z Koła Gospodyń, które działają w Stowarzyszeniu „Pod Bocianim Gniazdem” mają już swoją kulinarną markę. Ich autorskie specjały, jak nagrodzony „Rogal Stróski” wspaniałe słodkie wypieki, pierogi oraz rola … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Warsztaty kulinarne w Stróżach. została wyłączona

Zakrętka mała a tyle zdziała ;)

Dzięki Wam mamy kolejne nakrętki dla Basi  Bardzo, dziękujemy wspaniałym Pomagaczom -Zbieraczom  Zbieramy dalej. Akcja trwa cały czas „do wyczerpania zapasów i pokładów entuzjazmu”, których jak na razie nie brakuje 

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Zakrętka mała a tyle zdziała ;) została wyłączona

Pomoc Żywnościowa.

462 osoby otrzymały ponad 7 ton żywności, w tym: mleko, cukier, makaron, szynka, gulasz, koncentrat pomidorowy, fasolka, marchewka z groszkiem, makaron kukurydziany, kasza gryczana, buraczki i herbatniki.

Zaszufladkowano do kategorii Pomoc żywnościowa | Możliwość komentowania Pomoc Żywnościowa. została wyłączona

Gala 20-lecia Banku Żywności.

Stowarzyszenie „Bez Barier” wzięło udział w Gali 20 lecia Banku Żywności. Zaproszeni zostali przedstawiciele wszystkich organizacji pozarządowych, które współpracują przy realizacji programu pomocy żywnościowej.

Zaszufladkowano do kategorii Raz w roku! | Możliwość komentowania Gala 20-lecia Banku Żywności. została wyłączona

Wzbogacenie oferty Edukacyjnej dla PWD

W okresie od 02.10.2017-02.09.2020 Stowarzyszenie Bez Barier realizuje projekt unijny którego celem jest wzbogacenie oferty dla dzieci z najuboższych rodzin z terenu Gminy Zakliczyn.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania Wzbogacenie oferty Edukacyjnej dla PWD została wyłączona

Lodołamacze 2017

Stowarzyszenie „Bez Barier” wzięło udział w Gali Finałowej Konkursu Lodołamacze 2017, pod honorowym patronatem małżonki Prezydenta RP Pani Agaty Kornhauser-Dudy. Uroczystość odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie.

Zaszufladkowano do kategorii Raz w roku! | Możliwość komentowania Lodołamacze 2017 została wyłączona

Dzień Wolontariusza i Osoby Niepełnosprawnej !!!

W dniu 02.12.2017 r. w Ośrodku Integracji Społecznej w miejscowości Słona. Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Bez Barier” zorganizowało Dzień Wolontariusza i Osoby Niepełnosprawnej. Uczestnikami imprezy byli Podopieczni Stowarzyszenia wraz z Najbliższymi oraz Wolontariusze.

Zaszufladkowano do kategorii Wolontariat | Możliwość komentowania Dzień Wolontariusza i Osoby Niepełnosprawnej !!! została wyłączona