Nabór wniosków w ramach projektu „Dostępność do zdrowia”

Informujemy, że od 18.03.2024 można składać wnioski o dofinansowanie leków i artykułów medycznych w ramach projektu pn. „Dostępność do zdrowia”.
 
Projekt jest realizowany w okresie 01.03.2024-28.02.2025 (do wyczerpania środków) przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Bez Barier” w ramach XII Edycji Konkursu Grantowego RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! 2024 zorganizowanego przez DOZ Fundację dbam o zdrowie.
 
Wsparciem w ramach projektu zostanie objętych łącznie 100 osób. Pomoc mogą otrzymać mieszkańcy gmin: Zakliczyn, Wojnicz i Gromnik oraz Podopieczni SPON „Bez Barier”. Przez Podopiecznego rozumie się osobę posiadającą w SPON „Bez Barier” subkonto KRS. 
 
O pomoc mogą ubiegać się osoby ciężko i przewlekle chore oraz niepełnosprawne, w tym dzieci i osoby starsze, dla których koszty leczenia są znacznym obciążeniem budżetów domowych. Zostanie ona przekazana w postaci przedpłaconych Kart/Kodów.
 
Wartość projektu ogółem to 60.000,00 zł, z czego dofinansowanie z DOZ Fundacji dbam o zdrowie wynosi 20.000,00 zł, a wkład naszej organizacji to 40.000,00 zł.
 
Wnioski należy składać w biurze Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Bez Barier” w Zakliczynie, ul. Spokojna 1.
 
Przed wypełnieniem wniosku należy zapoznać się z Regulaminem projektu.
 
 
Do pobrania:
 
 
 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bezpłatne leki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.