Bal mikołajkowy

W dniu 8 grudnia 2019 Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym ,,Bez Barier” zorganizowało  Bal Mikołajkowy  w Domu Weselnym Tara. W spotkaniu brały udział osoby z niepełnosprawnościami oraz dzieci uczęszczające na zajęcia do Placówek Wsparcia Dziennego. Swoją obecnością zaszczycił nas  Burmistrz Gminy Zakliczyn Pan Dawid Chrobak, który podarował dla dzieci cukierki,  sekretarz Gminy Zakliczyn p. Janusz Krzyżak, doktor Jerzy Wożniak, członkowie zarządu SPON Bez Barier. Imprezę otworzył prezes Bogdan Litwa oraz dyrektor ośrodków wsparcia p. Iwona Gurgul, a także Burmistrz oraz p. Ewa Jóźwiak.

 Podopieczni z Placówek Wsparcia Dziennego z Filipowic i Gwoźdźca przedstawili program artystyczny, który został nagrodzony gromkimi brawami, następnie wszyscy zostali zaproszeni na wspólny posiłek.

Kolejny punkt programu – pokaz iluzjonisty skupił uwagę nie tylko tych najmłodszych.

Czas mijał szybko w bardzo wesołej atmosferze… aż do momentu pojawienia się Świętego Mikołaja wraz z mnóstwem podarunków.

Dzieci oczekujące na prezenty, Święty Mikołaj jak zwykle nie zawiódł. Wszystkie zostały obdarowane. Mikołaj chętnie robił zdjęcia , a nawet tańczył… co spotkało się z wielkim uznaniem wszystkich zgromadzonych.

Pod koniec spotkania każdy mógł złapać  wyrzucane do góry cukierki od p. Burmistrza. Panie Burmistrzu dzieci serdecznie Panu dziękują za łakocie. Stowarzyszenie ,,Bez Barier” serdecznie dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby ta impreza się odbyła. W szczególności Pani Iwonie Gurgul- dyrektor placówek wsparcia dziennego, wychowawcom i właścicielom Domu Weselnego Tara w Zakliczynie.

Impreza była częściowo dofinansowana ze środków PFRON.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.