Bal Mikołajkowy 2022

W sobotę 3 grudnia 2022 w Domu Weselnym Tara odbył się Bal Mikołajkowy dla dzieci z Placówek Wsparcia Dziennego prowadzonych przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Bez Barier”.

Zaproszenie na imprezę przyjęli: Prezes SPON „Bez Barier” wraz z Zarządem i Komisją Rewizyjną, a także Wychowawcy z PWD w Zakliczynie, Gwoźdźcu i Filipowicach. Oprawę muzyczną balu zapewnił Pan Tadeusz Malik.

Po przywitaniu przez Kierownika PWD oraz Prezesa SPON „Bez Barier”, zaproszeni Goście wzięli udział w pokazie iluzji w wykonaniu Pana Krystiana Bączyńskiego.

Po występie wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek.

Kolejnym punktem imprezy były występy artystyczne dzieci z PWD. Dzieciaki śpiewały zimowe piosenki o pierniczkach, prezentowały zabawne scenki oraz przybliżały zwyczaje świąteczne panujące w różnych krajach.

Wtem otworzyły się drzwi wejściowe i do budynku wszedł charakterystyczny brodaty jegomość ubrany w czerwony strój, z pękatym workiem przewieszonym przez ramię :-) Taaak, to Święty Mikołaj! Ledwie zdążył się przywitać, a już został zaproszony przez dzieciaki do tańca i wspólnej zabawy. Dopiero potem usiadł i – mimo zmęczenia długą podróżą – zaczął rozdawać prezenty.

Gdy już wszystkie grzeczne dzieci otrzymały swoje paczki i zrobiły sobie ze Świętym Mikołajem pamiątkowe zdjęcie, ponownie zaprosiły go do tańca. Krótko po tym jednak Święty Mikołaj pożegnał się z Gośćmi i pojechał dalej rozdawać prezenty innym grzecznym dzieciom.

Integracyjna zabawa przy muzyce trwała w najlepsze do godz. 19:00.

===============================

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim zaproszonym Gościom za przybycie i wspólną zabawę.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Wychowawców PWD w Filipowicach, Gwoźdźcu i Zakliczynie za przygotowanie i koordynację występów artystycznych Dzieci.

Organizatorzy

===============================

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.