Bal Mikołajkowy

W dniu 9.12.2018 Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym ,,Bez Barier” zorganizowało w Domu Weselnym Tara Bal Mikołajkowy. Brały w nim udział osoby z niepełnosprawnościami oraz dzieci uczęszczające na zajęcia do Placówek Wsparcia Dziennego. Swoją obecnością zaszczycił nas Burmistrz Gminy Zakliczyn Pan Dawid Chrobak, członkowie zarządu i komisji rewizyjnej SPON Bez Barier. Imprezę otworzył prezes Bogdan Litwa oraz dyrektor ośrodków wsparcia p. Iwona Gurgul.

Podopieczni z Placówek Wsparcia Dziennego z Filipowic i Gwoźdźca przedstawili program artystyczny, który został nagrodzony gromkimi brawami, następnie wszyscy zostali zaproszeni na wspólny posiłek. Po ,,uczcie” dla ciała nastąpił kolejny punkt programu czyli pokaz iluzjonisty. Czas mijał szybko w bardzo wesołej atmosferze… aż pojawił się elf z dzwoneczkiem, który oznajmił wszystkim bawiącym się , że zbliża się Święty Mikołaj.

 

Dzieci oczekujące na prezenty, Święty Mikołaj jak zwykle nie zawiódł. Wszystkie zostały obdarowane. Mikołaj chętnie pozował do  zdjęcia , a nawet tańczył… co spotkało się z wielkim uznaniem wszystkich zgromadzonych.

 

 

 

 

 

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym ,, Bez Barier” serdecznie dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby ta impreza się odbyła. W szczególności Pani Iwonie Gurgul- dyrektor placówek wsparcia dziennego, wychowawcom i właścicielom Domu Weselnego Tara w Zakliczynie.

Spotkanie było współfinansowane ze środków  SPON BEZ BARIER i PFRON

Ten wpis został opublikowany w kategorii Raz w roku!. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.