Darowizna i 1% podatku

Jak pomagać?

Twoje jednorazowe lub systematyczne wsparcie finansowe naszych działań spowoduje czyjś szybszy powrót do zdrowia, umożliwi komuś pobyt w miejscu, o którym zawsze marzył, rozwinie talenty młodych i umożliwi im podjęcie studiów, nakarmi rodziny ubogie a także da nadzieję na poprawę losu ludzi starszych.

Darowizna to jednorazowe wsparcie, jakie możesz nam przekazać.
Twoja wpłata – choćby drobnej sumy ma znaczący wpływ na wielkość pomocy.
Twoja wpłata – to uśmiech kolejnego dziecka, które będzie mogło rozwijać swoją pasję.
Twoja wpłata – to ich pewny start w dorosłość.
Pomóż im mądrze kreować swoją przyszłość.
Darowizna jest kwotą, którą możesz odliczyć od podstawy opodatkowania.
Wpłać teraz. Nie czekaj. To nasi podopieczni czekają na Ciebie.
Zmieniaj z nami rzeczywistość!

  • Wspieraj nas!

    Zachęcamy Państwa serdecznie do wsparcia naszego Stowarzyszenia i prowadzonej przez nas działalności. Darowizny na cele statutowe można wpłacać na poniższy rachunek bankowy:

    BSR Kraków O/Zakliczyn    77 8589 0006 0140 0000 1267 0001

Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy!

Dzięki aktywności i zaangażowaniu w działania prospołeczne dla dobra ogółu społeczeństwa otrzymaliśmy status Organizacji Pożytku Publicznego czyli OPP i prawo otrzymywania kwoty jeden procent podatku.

Dziękujemy za zaufanie, które okazujecie Państwo, powierzając nam 1% swojego podatku. Obiecujemy, że zgodnie z Twoją intencją wykorzystamy jak najlepiej otrzymane środki dla dobra naszych podopiecznych, jesteśmy wdzięczni, że zdecydowałaś/łeś się pomagać razem z nami, Zobacz  jak wiele możesz zrobić wspólnie z Nami dla innych w potrzebie dzięki jednemu procentowi Twojego podatku!
Wystarczy wpisać w odpowiednie pole swojego formularza PIT numer KRS 0000089541 oraz wyliczoną kwotę 1 procent podatku dochodowego lub wypełnisz swój PIT korzystając z darmowego programu PIT przez rządowe e-Deklaracje lub tu także formularze PIT pdf do wydruku, odzyskaj 1% dla BEZ BARIER. Nie musisz wpłacać ani przelewać pieniędzy na nasze konto, zrobi to za Ciebie Urząd Skarbowy, obdarowujesz jednocześnie nic nie tracąc, pomagasz dając nam szansę pomagać więcej, każda najmniejsza nawet przekazana kwota jest wielkim darem serca i niezastąpionym wsparciem naszych inicjatyw
Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu wypełnienia swojego rocznego zeznania podatkowego pit, skorzystaj z darmowego programu do wypełniania i wyliczania PIT, zawierającego pomoc do formularzy, podpowiedzi przy wypełnianiu każdego pola, wydruk formularza przelewu/wpłaty, bazę urzędów skarbowych i wiele innych przydatnych funkcji. Czas na składanie PIT masz od początku stycznia do 30 kwietnia każdego roku.
Licencjonowany program do wypełniania PIT zamieszczamy corocznie do bezpłatnego pobrania przez podatnika.
Spełniamy standardy wysokiej jakości działania oraz całkowitej przejrzystości i jawności finansowania. Jeśli chcesz obejrzyj nasze coroczne sprawozdania merytoryczno – finansowe na naszej stronie bezbarier.org
Jesteśmy skuteczni w działaniu oraz w współpracy z innymi organizacjami pozarządowymi i agendami rządowymi. Aktywnie i efektywnie współpracujemy z firmami i instytucjami pozyskując środki na działania. Przekazując jeden procent dla BEZ BARIER możesz być pewien, że zostanie wykorzystany zgodnie z Twoją intencją.

Raz w roku, jako podatnicy macie też Państwo możliwość podarowania nam swojego 1% swojego podatku:

nasz numer KRS: 0000 089 541

________________________________________________________

o przekazywaniu 1% wypowiedzieli się między innymi:
Bartosz Chochołowski z portalu Money.pl
:„Nie musimy wszystkiego oddawać fiskusowi – i dobrze. Jestem przekonany, że niezła organizacja pożytku publicznego zrobi dzięki naszym pieniądzom znacznie więcej dobrego, niż aparat administracji państwowej. Dlatego warto dać im jeden procent podatku. Tak rzadko możemy sami decydować, na co idą nasze podatki. Raz w roku mamy okazję. Skorzystajmy więc z niej.”
 Anna Dymna – ceniona aktorka i działaczka społeczna: „Przede wszystkim widzę, jak odradza się w Polsce zaufanie. Ludzie powierzają część swojego podatku organizacjom, a one starają się te środki jak najlepiej wykorzystać. Jeżeli ktoś raz zaufa i się nie zawiedzie, zobaczy, że współtworzy coś dobrego, to następnym razem wspomoże jeszcze chętniej, a być może kiedyś osobiście włączy się w pracę na rzecz innych. Kolejną wartością jest to, że powstaje coraz więcej organizacji pożytku publicznego, które pomagają innym, biedniejszym, chorym, niepełnosprawnym”